SURINAAMSE SCHAAKBOND   Jaarprogramma 2018
       
Periode Activiteit Speelsysteem speeldagen
       
20/Jan/18 ALV    
       
  Toernooien Nationaal    
       
26 jan - 11 feb Kwalificatie NK 9 ronden Zwitsers 26, 27, 28 jan, 2, 3, 4, 9, 10, 11 feb
       
16 feb - 17 maart Nat. kampioenschappen 13 ronden Round-robin 16, 17, 18, 23, 24 feb, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 16 en 17 maart
       
23 februari - 17 maart Kwalficatie Dames NK 7 ronden Zwitsers 23, 24 feb, 2, 4, 9, 11 en 17 maart
       
29 maart - 3 april Carifta Chess Championships 7 ronden Zwitsers 30, 31, 1 en 2 april (29 maart / 3 april : arrival/departure date)
       
8 april - 6 mei Nat dameskampioenschappen 9 ronden Round-robin 8, 13,15, 20, 22, 27, 29 april, 4 en 6 mei
       
25 - 27 mei Scholenschaakkampioenschappen    
       
  Interclubkampioenschappen    
1 - 3 juni Interclub Aspirantenklasse 7 ronden Zwitsers  
Juni, Okt. en Nov. Top Klasse dubbele ronde Round Robin 8, 10, 15, 17 juni, 19 en 21 okt, 2, 4, 9 en 11 nov.
Juni, Okt. en Nov. Eerste Klasse 7 ronden Zwitsers 8, 10 juni, 21 okt, 2, 4, 9 en 11 nov
       
       
3 - 25 augustus Nat. Jeugdkampioenschappen    
  U8   en U10 7 ronden Zwitsers 3 - 5 aug
  U12, U14, U16, U18 7 ronden Zwitsers 3, 4, 5, 8 , 10, 11 en 12 aug
  U20 9 ronden zwitsers 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24 en 25 aug
       
17 - 25 aug U30 / 30+ Kampioenschap 5 ronden zwitsers 17, 18, 19, 24 en 25 aug
       
23 sep - 6 okt Chess Olympiad, Georgia (Batumi)    
       
18 - 25 nov. Srefidensi Chess Celebration    
       
09/Dec Nat Blitzkampioenschappen    
       
14 - 15 dec Nat RapidKampioenschappen    
       
15/Dec Jaarafsluiting    
       
  Toernooien Internationaal    
29 maart - 3 april Carifta Championship, Paramaribo zie ook bij Toernooien Nationaal  
19 - 27 april Campeonato Sud Americano U20, Paraguay    
27 april - 4 mei Festival Centroamericano de la Juventud, Venezuela    
19 - 26 jun Subzonals, Jamaica    
30 jun - 8 juli Campeonato Centroamericano y del Caribe U20, Guatemala    
26 juli - 2 aug Campeonato Centroamericano del Caribe Femenino, Barbados    
15 - 22 aug Festival CAC Youth, Venezuela (Caracas)    
23 sep - 6 okt Chess Olympiad, Georgia (Batumi) zie ook bij Toernooien Nationaal  
3 - 8 dec Festival Sudamerica de Juventud, Peru    
20 - 25 nov Srefidensi Chess Celebration, Suriname zie ook bij Toernooien Nationaal  
       
  Schaakexamens    
17 maart 2018 stap 1 - 6    
16 juni 2018 stap 1 -6    
27 okt 2018 stap 1 - 6    
08/Dec/18 stap 1 - 6    



Periode

Aktiviteit

Systeem

28 januari

Schaakexamens

03 febr – 19 febr

Kwalificatie Nationale Kampioenschappen

9 ronden Zwitsers

27 Febr – 09 april

Finaleronde Nationale Kampioenschappen

13 ronden Round Robin

idem

Kwalificatie Dames kampioenschappen

7 ronden Zwitsers

25 maart

ALV (Bestuursverkiezingen)

13 – 18 april

CARIFTA, Jamaica

15 april

Schaakexamens

23 april – 14 mei

NK Dames Finaleronde

9 ronden Round Robin

19 en 21 mei

Interclubkampioenschappen, Aspirantenklasse

7 ronden Zwitsers

3 – 6 juni

Scholenschaak

Zwitsers

28 juni – 05 juli

CAC U20, Barbados

Juni – december

Interclubkampioenschappen, Subtop en Topklasse

Zwitsers of Round Robin

30 juli – 14 aug

Nationale Jeugdkampioenschappen

7 – 9 ronden Zwitsers

19 augustus

Schaakexamens

21 – 31 augustus

Jeugd Wereld-kampioenschap U8,U10,U12

Brazilie

16 – 26 september

Jeugd Wereld-kampioenschapU14,U16,U20

Uruguay

6 – 21 oktober

Nationale Jeugdkamp U20,U30 en 30+

7 – 9 ronden Zwitsers

20 – 27 november

Srefidensi Chess Celebration

01 – 07 december

SUDAMERICANO , Paraguay

10 december

Nationale Rapidkamp

16 december

Schaakexamens

17 december

Nationale Blitz kampioenschappen

 

 

Contact