Jaarprogramma 2019
Periode Activiteit Speelsysteem Data
       
  Toernooien 2018    
       
  Interclub 2018    
3-feb Inhaalwedstrijden   Februari: Zo. 3
8-feb Topklasse   Februari: Vr. 8
8-feb Eerste Klasse   Februari: Vr. 8
       
9-feb Rapid NK 2018   Februari: Zo. 10
       
17-feb Blitz NK 2018   Februari: Zo. 17
       
  Activiteiten Nationaal 2019    
       
22 feb - 22 maart Kwalificatie NK 9 ronden Zwitsers Februari: Vr. 22, Zo. 24
      Maart: Vr. 1, Zo. 3, Vr. 8, Zo 10, Vr. 15, Zo. 17, Vr. 22
       
       
24 maart - 28 april Nat. kampioenschappen 13 ronden Round-robin Maart: Zo. 24, Di. 26, Vr. 29, Zo. 31
      April : Di.2, Vr. 5, Zo. 7, Di.9, Vr. 12, Zo.14, Di.16, Vr. 26, Zo. 28
       
       
24 maart - 14 april Kwalficatie Dames NK 7 ronden Zwitsers Maart : Zo. 24, Vr. 29, Zo. 31
      April: Vr. 5, Zo. 7, Vr.12, Zo. 14
     
27-apr ALV   April: Za. 27
       
5 mei - 26 mei Nat dameskampioenschappen 9 ronden Round-robin Mei: Zo. 5, Di. 7, Vr. 10, Zo. 12, Di. 14, Vr. 17, Zo. 19, Vr. 24, Zo. 26
       
       
1 - 2 juni Scholenschaakkampioenschappen   Juni : Za 1, Zo 2
       
  Interclubkampioenschappen    
7 - 9 juni Interclub Aspirantenklasse 7 ronden Zwitsers Juni : Vr. 7 t/m Zo. 9
14 juni - 8 november Top Klasse dubbele ronde Round Robin Juni: Vr. 14, Zo. 16, Vr. 21
      Oktober: Zo. 6, Vr. 11, Zo. 13, Vr. 18, Vr. 25
      November: Vr. 1, Vr. 8
16 juni - 10 november Eerste Klasse 7 - 9 ronden Zwitsers / Round Robin Juni: Zo 16, Vr. 21
      Oktober: Zo. 6, Zo. 13,   Zo. 20, Vr. 25
      November: Vr. 1, Zo. 3, Zo. 10
  Nat. Jeugdkampioenschappen    
2 - 4 augustus U8 en U10 7 ronden Zwitsers Augustus: Vr. 2 t/m Zo. 4
3 - 13 augustus U12, U14, U16, U18 7 ronden Zwitsers Augustus: Za.3, Zo. 4, Di. 6, Wo. 7, Do. 8, Za. 10, Di. 13
16 - 25 augustus U20 9 ronden zwitsers Augustus : Vr. 16, Za. 17, Zo. 18, Ma. 19, Wo. 21, Do. 22, Vr. 23,
      Za. 24 en Zo. 25.
       
17 - 25 aug U30 / 30+ Kampioenschap 5 ronden zwitsers Augustus: Za. 17, Zo. 18, Wo. 21, Za. 24 en Zo. 25
       
Augustus Oplevering Denksportcentrum   Augustus
       
       
19 - 25 nov. Srefidensi Chess Celebration (?)   November : Di 19 t/m Ma. 25
       
14-dec Nat Blitzkampioenschappen   December: Za. 14
       
15-dec Nat RapidKampioenschappen   December: Zo. 15
       
21-dec Jaarafsluiting   December: Za. 21
       
  Toernooien Internationaal 2019    
19 - 22 april Carifta Championship, Curacao   April : Vr. 19, Za 20, Zo 21, Ma. 22
11 - 18 mei Campeonato Sud Americano U20, Paraguay   May : Za. 11 t/m Za 18
30 sep - 6 oktober Festival Centroamericano de la Juventud, Honduras   September: Ma. 30
      Oktober: t/m Zo. 6
  Campeonato Zonal 2.3 Femenino, Columbia   Nog geen datum
  Campeonato Centroamericano y del Caribe Absolute, El Salvador Nog geen datum
  Campeonato Centroamericano y del Caribe U20, geen bid   Nog geen datum
  Campeonato Centroamericano del Caribe Femenino, Panama   Nog geen datum
  Festival Sudamerica de Juventud, Argentinie   Nog geen datum
  Srefidensi Chess Celebration, Suriname    
  Consude Chess (U14) (Min v Sp & J)   December:
       
  Schaakexamens 2019    
6-apr stap 1 - 6   Za. 6 April
12-okt stap 1 -6   Za. 12 Oktober
7-dec stap 1 - 6   Za. 7 December
  SURINAAMSE SCHAAKBOND   Jaarprogramma 2018
       
Periode Activiteit Speelsysteem speeldagen
       
20/Jan/18 ALV    
       
  Toernooien Nationaal    
       
26 jan - 11 feb Kwalificatie NK 9 ronden Zwitsers 26, 27, 28 jan, 2, 3, 4, 9, 10, 11 feb
       
16 feb - 17 maart Nat. kampioenschappen 13 ronden Round-robin 16, 17, 18, 23, 24 feb, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 16 en 17 maart
       
23 februari - 17 maart Kwalficatie Dames NK 7 ronden Zwitsers 23, 24 feb, 2, 4, 9, 11 en 17 maart
       
29 maart - 3 april Carifta Chess Championships 7 ronden Zwitsers 30, 31, 1 en 2 april (29 maart / 3 april : arrival/departure date)
       
8 april - 6 mei Nat dameskampioenschappen 9 ronden Round-robin 8, 13,15, 20, 22, 27, 29 april, 4 en 6 mei
       
25 - 27 mei Scholenschaakkampioenschappen    
       
  Interclubkampioenschappen    
1 - 3 juni Interclub Aspirantenklasse 7 ronden Zwitsers  
Juni, Okt. en Nov. Top Klasse dubbele ronde Round Robin 8, 10, 15, 17 juni, 19 en 21 okt, 2, 4, 9 en 11 nov.
Juni, Okt. en Nov. Eerste Klasse 7 ronden Zwitsers 8, 10 juni, 21 okt, 2, 4, 9 en 11 nov
       
       
3 - 25 augustus Nat. Jeugdkampioenschappen    
  U8   en U10 7 ronden Zwitsers 3 - 5 aug
  U12, U14, U16, U18 7 ronden Zwitsers 3, 4, 5, 8 , 10, 11 en 12 aug
  U20 9 ronden zwitsers 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24 en 25 aug
       
17 - 25 aug U30 / 30+ Kampioenschap 5 ronden zwitsers 17, 18, 19, 24 en 25 aug
       
23 sep - 6 okt Chess Olympiad, Georgia (Batumi)    
       
18 - 25 nov. Srefidensi Chess Celebration    
       
09/Dec Nat Blitzkampioenschappen    
       
14 - 15 dec Nat RapidKampioenschappen    
       
15/Dec Jaarafsluiting    
       
  Toernooien Internationaal    
29 maart - 3 april Carifta Championship, Paramaribo zie ook bij Toernooien Nationaal  
19 - 27 april Campeonato Sud Americano U20, Paraguay    
27 april - 4 mei Festival Centroamericano de la Juventud, Venezuela    
19 - 26 jun Subzonals, Jamaica    
30 jun - 8 juli Campeonato Centroamericano y del Caribe U20, Guatemala    
26 juli - 2 aug Campeonato Centroamericano del Caribe Femenino, Barbados    
15 - 22 aug Festival CAC Youth, Venezuela (Caracas)    
23 sep - 6 okt Chess Olympiad, Georgia (Batumi) zie ook bij Toernooien Nationaal  
3 - 8 dec Festival Sudamerica de Juventud, Peru    
20 - 25 nov Srefidensi Chess Celebration, Suriname zie ook bij Toernooien Nationaal  
       
  Schaakexamens    
17 maart 2018 stap 1 - 6    
16 juni 2018 stap 1 -6    
27 okt 2018 stap 1 - 6    
08/Dec/18 stap 1 - 6    



Periode

Aktiviteit

Systeem

28 januari

Schaakexamens

03 febr – 19 febr

Kwalificatie Nationale Kampioenschappen

9 ronden Zwitsers

27 Febr – 09 april

Finaleronde Nationale Kampioenschappen

13 ronden Round Robin

idem

Kwalificatie Dames kampioenschappen

7 ronden Zwitsers

25 maart

ALV (Bestuursverkiezingen)

13 – 18 april

CARIFTA, Jamaica

15 april

Schaakexamens

23 april – 14 mei

NK Dames Finaleronde

9 ronden Round Robin

19 en 21 mei

Interclubkampioenschappen, Aspirantenklasse

7 ronden Zwitsers

3 – 6 juni

Scholenschaak

Zwitsers

28 juni – 05 juli

CAC U20, Barbados

Juni – december

Interclubkampioenschappen, Subtop en Topklasse

Zwitsers of Round Robin

30 juli – 14 aug

Nationale Jeugdkampioenschappen

7 – 9 ronden Zwitsers

19 augustus

Schaakexamens

21 – 31 augustus

Jeugd Wereld-kampioenschap U8,U10,U12

Brazilie

16 – 26 september

Jeugd Wereld-kampioenschapU14,U16,U20

Uruguay

6 – 21 oktober

Nationale Jeugdkamp U20,U30 en 30+

7 – 9 ronden Zwitsers

20 – 27 november

Srefidensi Chess Celebration

01 – 07 december

SUDAMERICANO , Paraguay

10 december

Nationale Rapidkamp

16 december

Schaakexamens

17 december

Nationale Blitz kampioenschappen

 

 

fidelogoheader chess logo en1

Contact