Jaarprogramma 2019
Periode Activiteit Speelsysteem Data
       
  Toernooien 2018    
       
  Interclub 2018    
3-feb Inhaalwedstrijden   Februari: Zo. 3
8-feb Topklasse   Februari: Vr. 8
8-feb Eerste Klasse   Februari: Vr. 8
       
9-feb Rapid NK 2018   Februari: Zo. 10
       
17-feb Blitz NK 2018   Februari: Zo. 17
       
  Activiteiten Nationaal 2019    
       
22 feb - 22 maart Kwalificatie NK 9 ronden Zwitsers Februari: Vr. 22, Zo. 24
      Maart: Vr. 1, Zo. 3, Vr. 8, Zo 10, Vr. 15, Zo. 17, Vr. 22
       
       
24 maart - 28 april Nat. kampioenschappen 13 ronden Round-robin Maart: Zo. 24, Di. 26, Vr. 29, Zo. 31
      April : Di.2, Vr. 5, Zo. 7, Di.9, Vr. 12, Zo.14, Di.16, Vr. 26, Zo. 28
       
       
24 maart - 14 april Kwalficatie Dames NK 7 ronden Zwitsers Maart : Zo. 24, Vr. 29, Zo. 31
      April: Vr. 5, Zo. 7, Vr.12, Zo. 14
     
27-apr ALV   April: Za. 27
       
5 mei - 26 mei Nat dameskampioenschappen 9 ronden Round-robin Mei: Zo. 5, Di. 7, Vr. 10, Zo. 12, Di. 14, Vr. 17, Zo. 19, Vr. 24, Zo. 26
       
       
1 - 2 juni Scholenschaakkampioenschappen   Juni : Za 1, Zo 2
       
  Interclubkampioenschappen    
7 - 9 juni Interclub Aspirantenklasse 7 ronden Zwitsers Juni : Vr. 7 t/m Zo. 9
14 juni - 8 november Top Klasse dubbele ronde Round Robin Juni: Vr. 14, Zo. 16, Vr. 21
      Oktober: Zo. 6, Vr. 11, Zo. 13, Vr. 18, Vr. 25
      November: Vr. 1, Vr. 8
16 juni - 10 november Eerste Klasse 7 - 9 ronden Zwitsers / Round Robin Juni: Zo 16, Vr. 21
      Oktober: Zo. 6, Zo. 13,   Zo. 20, Vr. 25
      November: Vr. 1, Zo. 3, Zo. 10
  Nat. Jeugdkampioenschappen    
2 - 4 augustus U8 en U10 7 ronden Zwitsers Augustus: Vr. 2 t/m Zo. 4
3 - 13 augustus U12, U14, U16, U18 7 ronden Zwitsers Augustus: Za.3, Zo. 4, Di. 6, Wo. 7, Do. 8, Za. 10, Di. 13
16 - 25 augustus U20 9 ronden zwitsers Augustus : Vr. 16, Za. 17, Zo. 18, Ma. 19, Wo. 21, Do. 22, Vr. 23,
      Za. 24 en Zo. 25.
       
17 - 25 aug U30 / 30+ Kampioenschap 5 ronden zwitsers Augustus: Za. 17, Zo. 18, Wo. 21, Za. 24 en Zo. 25
       
Augustus Oplevering Denksportcentrum   Augustus
       
       
19 - 25 nov. Srefidensi Chess Celebration (?)   November : Di 19 t/m Ma. 25
       
14-dec Nat Blitzkampioenschappen   December: Za. 14
       
15-dec Nat RapidKampioenschappen   December: Zo. 15
       
21-dec Jaarafsluiting   December: Za. 21
       
  Toernooien Internationaal 2019    
19 - 22 april Carifta Championship, Curacao   April : Vr. 19, Za 20, Zo 21, Ma. 22
11 - 18 mei Campeonato Sud Americano U20, Paraguay   May : Za. 11 t/m Za 18
30 sep - 6 oktober Festival Centroamericano de la Juventud, Honduras   September: Ma. 30
      Oktober: t/m Zo. 6
  Campeonato Zonal 2.3 Femenino, Columbia   Nog geen datum
  Campeonato Centroamericano y del Caribe Absolute, El Salvador Nog geen datum
  Campeonato Centroamericano y del Caribe U20, geen bid   Nog geen datum
  Campeonato Centroamericano del Caribe Femenino, Panama   Nog geen datum
  Festival Sudamerica de Juventud, Argentinie   Nog geen datum
  Srefidensi Chess Celebration, Suriname    
  Consude Chess (U14) (Min v Sp & J)   December:
       
  Schaakexamens 2019    
6-apr stap 1 - 6   Za. 6 April
12-okt stap 1 -6   Za. 12 Oktober
7-dec stap 1 - 6   Za. 7 December

fidelogoheader chess logo en1

Contact